Serie A »
Sun 25 Feb
18:00
Juventus
18:00
Atalanta
Sun 25 Feb
15:00
Fiorentina
15:00
Chievo
Sun 25 Feb
15:00
Sassuolo Calcio
15:00
Lazio
Sun 25 Feb
20:45
Roma
20:45
Milan
Sun 25 Feb
12:30
Crotone
12:30
SPAL
Sun 25 Feb
15:00
Hellas Verona
15:00
Torino
Sun 25 Feb
15:00
Sampdoria
15:00
Udinese
Lega Pro Group 1 »
Sun 25 Feb
14:30
Prato
14:30
Alessandria
Sun 25 Feb
14:30
Arzachena
14:30
Gavorrano
Sun 25 Feb
14:30
Pistoiese
14:30
Giana Erminio
Sun 25 Feb
14:30 Postponed
AC Arezzo
14:30
Livorno
Sun 25 Feb
14:30
Pisa
14:30
AS Lucchese Libertas 1905
Sun 25 Feb
14:30
Siena
14:30
Olbia Calcio
Sun 25 Feb
16:30
Piacenza
16:30
Pontedera
Sun 25 Feb
14:30
Cuneo
14:30
Pro Piacenza
Sun 25 Feb
14:30
AC Monza
14:30
Viterbese
Lega Pro Group 2 »
Sun 25 Feb
18:30 Postponed
AlbinoLeffe
18:30
Modena
Lega Pro Group 3 »
Sun 25 Feb
16:30
Bisceglie
16:30
Akragas
Sun 25 Feb
16:30
Casertana
16:30
Nuova Cosenza
Sun 25 Feb
16:30
Paganese
16:30
Fidelis Andria
Sun 25 Feb
16:30
Lecce
16:30
Juve Stabia
Sun 25 Feb
16:30
Fondi
16:30
Matera
Sun 25 Feb
14:30
Siracusa
14:30
MonoPoli
Sun 25 Feb
14:30
Catanzaro
14:30
Rende
Sun 25 Feb
16:30
Reggina
16:30
Trapani
Sun 25 Feb
14:30
Sicula Leonzio
14:30
Virtus Francavilla
Serie D Group 1 »
Sun 25 Feb
14:30
Arconatese
14:30
Pavia
Sun 25 Feb
14:30
ASD Bra
14:30
Inveruno
Sun 25 Feb
14:30
Derthona
14:30
Borgosesia Calcio
Sun 25 Feb
14:30
Caronnese
14:30
Varese
Sun 25 Feb
14:30
Como
14:30
Castellazzo
Sun 25 Feb
14:30
Folgore Caratese
14:30
Borgaro
Sun 25 Feb
14:30
Gozzano
14:30
ASD OltrepòVoghera
Sun 25 Feb
14:30
Olginatese
14:30
Casale
Sun 25 Feb
14:30
AC Pro Sesto
14:30
Seregno
Sun 25 Feb
14:30
Varesina
14:30
Chieri
Serie D Group 2 »
Sun 25 Feb
14:30
Bustese Roncalli
14:30
Calcio Lecco 1912
Sun 25 Feb
14:30
Caravaggio
14:30
Pro Patria
Sun 25 Feb
14:30
Ciserano
14:30
Romanese
Sun 25 Feb
14:30
Lumezzane
14:30
Grumellese
Sun 25 Feb
14:30
Pergolettese
14:30
Darfo Boario
Sun 25 Feb
14:30
Pontisola
14:30
Dro Calcio
Sun 25 Feb
14:30
Scanzorosciate
14:30
Rezzato
Sun 25 Feb
14:30
Trento Calcio 1921
14:30
Polisportiva Ciliverghe
Sun 25 Feb
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Crema 1908
Serie D Group 3 »
Sun 25 Feb
14:30
Adriese
14:30
Abano Terme
Sun 25 Feb
14:30
Ambrosiana
14:30
Virtus Verona
Sun 25 Feb
14:30
Union
14:30
Liventina
Sun 25 Feb
14:30
Campodarsego
14:30
Rovigo Calcio
Sun 25 Feb
14:30
Clodiense
14:30
Montebelluna
Sun 25 Feb
14:30
AC Este
14:30
Legnago Salus
Sun 25 Feb
14:30
Union Feltre
14:30
Belluno
Sun 25 Feb
14:30
Mantova
14:30
Calvi Noale
Sun 25 Feb
14:30
Tamai
14:30
Cjarlins Muzane
Serie D Group 4 »
Sun 25 Feb
14:30
Montevarchi Calcio
14:30
VF Colligiana
Sun 25 Feb
14:30
Castelvetro
14:30
Forli
Sun 25 Feb
14:30
Correggese
14:30
Vigor Carpaneto
Sun 25 Feb
14:30
Fiorenzuola
14:30
Sangiovannese
Sun 25 Feb
14:30
Pianese
14:30
Villabiagio
Sun 25 Feb
14:30
Rimini
14:30
Sammaurese
Sun 25 Feb
14:30
Romagna Centro
14:30
Mezzolara
Sun 25 Feb
14:30
Sasso Marconi
14:30
Tuttocuoio
Sun 25 Feb
14:30
Sporting Trestina
14:30
Imolese
Sun 25 Feb
14:30
Sansepolcro Calcio
14:30
Lentigione
Serie D Group 5 »
Serie D Group 6 »
Serie D Group 7 »
Sun 25 Feb
14:30
SS Cassino
14:30
Flaminia
Sun 25 Feb
14:30
Latina
14:30
Latte Dolce
Sun 25 Feb
14:30
Nuova Monterosi
14:30
Anziolavinio
Sun 25 Feb
14:30
Nuorese Calcio
14:30
Aprilia
Sun 25 Feb
14:30
Ostia Mare Lidoca.
14:30
Albalonga
Sun 25 Feb
14:30
Budoni
14:30
SFF Atletico
Sun 25 Feb
14:30
Rieti
14:30
San Teodoro
Sun 25 Feb
14:30
Tortolì Calcio 1.
14:30
Lupa Roma
Sun 25 Feb
14:30
Trastevere Calcio
14:30
Lanusei
Serie D Group 8 »
Serie A
Sat 24 Feb
Bologna
2-0
Genoa
Inter
2-0
Benevento
Sun 25 Feb
Crotone
12:30
SPAL
Sampdoria
15:00
Udinese
Fiorentina
15:00
Chievo
Sassuolo Calcio
15:00
Lazio
Hellas Verona
15:00
Torino
Juventus
18:00
Atalanta
Roma
20:45
Milan
Mon 26 Feb
Cagliari
20:45
Napoli
Team / Points
1 Napoli NAP 66
2 Juventus JUV 65
3 Inter INT 51
4 Roma ROM 50
5 Lazio LAZ 49
6 Sampdoria SAM 41
7 Milan ACM 41
8 Atalanta ATL 38
9 Torino TOR 36
10 Udinese UDI 33
 
11 Bologna BOL 33
12 Fiorentina FIO 32
13 Genoa GEN 30
14 Cagliari CAG 25
15 Chievo CHI 25
16 Sassuolo Calcio SAS 23
17 Crotone CRO 21
18 SPAL POL 17
19 Hellas Verona HLL 16
20 Benevento BEN 10
Serie B
Fri 23 Feb
Spezia
3-0
Salernitana
Parma
1-1
Venezia
Sat 24 Feb
Carpi
0-0
Virtus Entella
Frosinone
1-3
Perugia
Pro Vercelli
0-0
Palermo
Avellino
2-1
Novara Calcio
Cittadella
1-1
Empoli
Pescara
0-0
Cremonese
Ascoli
2-1
Cesena
Foggia Calcio
1-2
Brescia
Ternana Calcio
1-2
AS Bari
Team / Points
1 Empoli EMP 49
2 Frosinone FRO 49
3 Cittadella CTT 44
4 Palermo PAL 44
5 AS Bari BAR 44
6 Venezia VNZ 40
7 Spezia SPE 39
8 Cremonese USC 38
9 Parma PAR 38
10 Perugia PRG 37
11 Carpi CAR 37
 
12 Pescara PES 36
13 Foggia Calcio FOG 34
14 Brescia BRE 33
15 Avellino AVE 33
16 Novara Calcio NOV 31
17 Salernitana SAL 31
18 Virtus Entella ACD 29
19 Cesena CES 28
20 Pro Vercelli LEO 27
21 Ascoli ASC 26
22 Ternana Calcio TER 22
Group 1
Sun 25 Feb
Prato
14:30
Alessandria
Arzachena
14:30
Gavorrano
Pistoiese
14:30
Giana Erminio
AC Arezzo
14:30
Livorno
Pisa
14:30
Lucchese Libertas
Siena
14:30
Olbia Calcio
Cuneo
14:30
Pro Piacenza
AC Monza
14:30
Viterbese
Piacenza
16:30
Pontedera
Team / Points
1 Livorno LIV 51
2 Siena SIE 49
3 Pisa PIS 47
4 Viterbese VIT 45
5 Carrarese CAR 36
6 Alessandria USA 35
7 AC Monza ASS 35
8 Olbia Calcio OLB 35
9 Giana Erminio GER 34
10 Piacenza PIA 32
 
11 Pistoiese PIS 31
12 Arzachena ARZ 31
13 Pontedera PON 31
14 AC Arezzo ACA 30
15 Pro Piacenza PIA 28
16 AS Lucchese Libertas 1905 ASL 27
17 Cuneo CUN 23
18 Gavorrano GAV 18
19 Prato ACP 16
Group 2
Fri 23 Feb
Vicenza
0-1
Reggiana
Sat 24 Feb
Renate
0-1
Fano
Mestre
3-2
Feralpisalò
Sudtirol
1-1
Calcio Padova 1910
Teramo
1-4
Bassano Virtus
Fermana
0-0
Triestina
Santarcangelo
0-1
Sambenedettese
Sun 25 Feb
AlbinoLeffe
18:30
Modena
Mon 26 Feb
Ravenna Calcio
20:45
Pordenone
Team / Points
1 Calcio Padova 1910 PAD 49
2 Bassano Virtus BV5 39
3 Reggiana REG 39
4 SS Sambenedettese Calcio SSS 38
5 Feralpisalò FER 37
6 Sudtirol FCS 35
7 Triestina TRI 34
8 Mestre MES 34
9 Renate REN 33
10 Pordenone POR 33
 
11 AlbinoLeffe ABN 31
12 Fermana FER 31
13 Vicenza VIC 30
14 AS Gubbio 1910 ASG 27
15 Ravenna Calcio RAV 23
16 Santarcangelo SAN 23
17 Teramo TER 23
18 Fano FAN 22
19 Modena MOD 0
Group 3
Sun 25 Feb
Siracusa
14:30
MonoPoli
Catanzaro
14:30
Rende
Sicula Leonzio
14:30
Virtus Francavilla
Bisceglie
16:30
Akragas
Casertana
16:30
Nuova Cosenza
Paganese
16:30
Fidelis Andria
Lecce
16:30
Juve Stabia
Fondi
16:30
Matera
Reggina
16:30
Trapani
Team / Points
1 Lecce LEC 56
2 Catania CAT 49
3 Trapani TRA 44
4 Siracusa SIR 39
5 Rende REN 38
6 MonoPoli MON 37
7 Matera MAT 37
8 Nuova Cosenza NUO 36
9 Juve Stabia JUS 33
10 Virtus Francavilla FRA 32
 
11 Catanzaro FCC 31
12 Sicula Leonzio SIC 30
13 Bisceglie BIS 30
14 Reggina REG 28
15 Casertana CAS 26
16 Fondi FON 23
17 Paganese PAG 23
18 Fidelis Andria FIA 22
19 Akragas AKR 11
Group 1
Sun 25 Feb
Arconatese
14:30
Pavia
AC Pro Sesto
14:30
Seregno
Olginatese
14:30
Casale
Gozzano
14:30
OltrepòVoghera
Folgore Caratese
14:30
Borgaro
Como
14:30
Castellazzo
Caronnese
14:30
Varese
Derthona
14:30
Borgosesia Calcio
ASD Bra
14:30
Inveruno
Varesina
14:30
Chieri
Team / Points
1 Gozzano GOZ 61
2 Como COM 60
3 Caronnese CAR 54
4 AC Pro Sesto PRO 54
5 Chieri CHI 47
6 Folgore Caratese FOL 44
7 ASD Bra ASD 44
8 Inveruno INV 41
9 Borgosesia Calcio BOR 37
10 Pavia PAV 35
 
11 Borgaro BOR 34
12 ASD OltrepòVoghera ASD 34
13 Olginatese OLG 33
14 Varese VAR 31
15 Seregno SER 30
16 Varesina VAR 30
17 Casale CAS 27
18 Arconatese ARC 25
19 Derthona DER 17
20 Castellazzo CAS 15

Follow BeSoccer on Facebook