Super League »
Sun 25 Feb
16:15
Larissa FC
16:15
Platanias
Sun 25 Feb
16:15
Panaitolikos
16:15
Kerkyra
Sun 25 Feb
18:30
PAOK
18:30
Olympiakos Piraeus
Sun 25 Feb
14:00
Xanthi
14:00
Apollon Smirnis
Football League »
Sun 25 Feb
14:00 Postponed
Apollon Larissa
14:00
Acharnaikos
Sun 25 Feb
14:00 Postponed
Apollon Kalamarias
14:00
Veria
Sun 25 Feb
14:00
Aiginiakos
14:00
Aris Thessaloniki
Sun 25 Feb
14:00
Panegialios
14:00
Sparti
Sun 25 Feb
14:00
Anagennisi
14:00
Doxa Dramas
Sun 25 Feb
14:00
OFI
14:00
Panserraikos FC
National Third Division Group 1 »
National Third Division Group 2 »
Sun 25 Feb
14:00
Palaiochori Fc
14:00
Kampaniakos Chalastra
Sun 25 Feb
14:00
Almopos Aridaia
14:00
M. Alexandros Trikala
Sun 25 Feb
14:00
Iraklis
14:00
Naoussa
Sun 25 Feb
14:00
Pierikos
14:00
Agrotikos Asteras
Sun 25 Feb
14:00
Langadas
14:00
Makedonikos
Sun 25 Feb
14:00
Philippos
14:00
Kardias
Sun 25 Feb
14:00
Kilkisiakos
14:00
Edessaikos
National Third Division Group 3 »
National Third Division Group 4 »
National Third Division Group 5 »
Sun 25 Feb
14:00
Pylou Tsiklitiras
14:00
Leonidio
Sun 25 Feb
12:00
Zakynthos
12:00
Kalamata FC
Sun 25 Feb
14:00
Achaiki
14:00
Asteras Amaliadas
Sun 25 Feb
13:30
Pallixouriakos
13:30
Asteras Vlachioti
Sun 25 Feb
14:00
Paniliakos
14:00
Diagoras Vrachneika
Sun 25 Feb
14:00
Panarkadikos
14:00
PAO Vardas
National Third Division Group 6 »
Sun 25 Feb
14:00
Proodeftiki FC
14:00
Keratsini
Sun 25 Feb
14:00
Ialysos
14:00
Enosi Panaspropyrgiakos Dox
Sun 25 Feb
13:30
Rodos
13:30
Pelopas Kiatou
Sun 25 Feb
14:00
Loutraki
14:00
Ethnikos Piraeus
National Third Division Group 7 »
National Third Division Group 8 »
Sun 25 Feb
14:00
Irodotos
14:00
Egaleo
Sun 25 Feb
14:00
Fostiras
14:00
Palaiochora
Sun 25 Feb
14:00
Kifisia
14:00
Ermis Zoniana
Sun 25 Feb
14:00
Atsalenios
14:00
Agios Ierotheos
Sun 25 Feb
14:00
AE Mylopotamos
14:00
Ilisiakos
Super League
Sat 24 Feb
PAS Giannina
0-0
Levadiakos
Panionios
0-0
Asteras Tripolis
Panathinaikos
2-0
Lamia
Sun 25 Feb
Xanthi
14:00
Apollon Smirnis
Larissa FC
16:15
Platanias
Panaitolikos
16:15
Kerkyra
PAOK
18:30
Olympiakos Piraeus
Mon 26 Feb
Atromitos
18:30
AEK Athens
Team / Points
1 PAOK PAO 52
2 AEK Athens AEK 50
3 Olympiakos Piraeus OLP 46
4 Atromitos ATR 42
5 Panionios PAN 32
6 Panathinaikos PAN 30
7 PAS Giannina GIA 29
8 Asteras Tripolis TRI 29
 
9 Xanthi XAN 29
10 Panaitolikos PGE 26
11 Levadiakos LEV 26
12 Larissa FC LAR 22
13 Lamia LAM 20
14 Kerkyra KER 18
15 Apollon Smirnis APS 16
16 Platanias PLA 10
Football League
Sat 24 Feb
Trikala
0-1
Panachaiki
Sun 25 Feb
Apollon Larissa
14:00
Acharnaikos
Apollon Kalamarias
14:00
Veria
Aiginiakos
14:00
Aris Thessaloniki
Panegialios
14:00
Sparti
Anagennisi
14:00
Doxa Dramas
OFI
14:00
Panserraikos FC
Mon 26 Feb
Karaiskakis
14:00
Kissamikos
Kallithea
14:00
Ergotelis
Team / Points
1 Aris Thessaloniki ARI 45
2 Panachaiki PAN 40
3 OFI OFI 39
4 Kissamikos KIS 30
5 Trikala TRI 30
6 Doxa Dramas DOX 27
7 Karaiskakis KAR 25
8 Sparti SPA 25
9 Apollon Larissa APL 25
 
10 Aiginiakos AIG 22
11 Apollon Kalamarias APO 22
12 Anagennisi Karditsas ANA 21
13 Veria VER 17
14 Ergotelis ERG 16
15 Kallithea KAL 13
16 Panegialios PAN 13
17 Panserraikos FC PAN 13
18 Acharnaikos ACH 0
Group 1
Sat 24 Feb
Orfeas Xanthi
1-0
Aris Avato
Sun 25 Feb
Alexandros
14:00
AE Didymoteicho
Elpis Skoutari
14:00
Doxa Proskyniton
Kavala
14:00
Aetos Orfani
Alexandros Karperi
14:00
Apollon
Sidirochori
14:00
Nestos
Team / Points
1 Apollon Paralimniou APP 39
2 Elpis Skoutari ESK 34
3 Kavala AOK 33
4 Aetos Orfani AEO 33
5 Orfeas Xanthi OPX 25
6 Aris Avato ARA 25
 
7 Nestos Chrisoupolis NES 24
8 M. Alexandros Xiropotamos MAX 21
9 AE Didymoteicho AED 18
10 Doxa Proskyniton DOP 15
11 D. Neo Sidirochori DNS 10
12 M. Alexandros Karperi MAK 9
Group 6
Sat 24 Feb
Zevgolateio
0-3
Diagoras
Sun 25 Feb
Rodos
13:30
Pelopas Kiatou
Proodeftiki FC
14:00
Keratsini
Ialysos
14:00
Enosi
Loutraki
14:00
Ethnikos Piraeus
Team / Points
1 Ethnikos Piraeus ETH 32
2 Proodeftiki FC PRO 29
3 Diagoras DIA 25
4 Keratsini KER 25
5 Ialysos IAL 24
6 Rodos ROD 21
 
7 Ionikos Nikea ION 19
8 Loutraki LOU 18
9 Enosi Panaspropyrgiakos Dox EPD 18
10 Pelopas Kiatou PEL 6
11 Zevgolateio ZEV 3
Group 8
Sun 25 Feb
Irodotos
14:00
Egaleo
Fostiras
14:00
Palaiochora
Kifisia
14:00
Ermis Zoniana
Atsalenios
14:00
Agios Ierotheos
AE Mylopotamos
14:00
Ilisiakos
Team / Points
1 Irodotos IRO 29
2 Egaleo EGA 29
3 Palaiochora PFC 23
4 Ilisiakos ILI 22
5 OF Ierapetra OFL 19
6 Atsalenios ATS 18
 
7 Agios Ierotheos AGI 16
8 Fostiras FOS 15
9 Kifisia KIF 14
10 Ermis Zoniana ZON 14
11 AE Mylopotamos AEM 12

Follow BeSoccer on Facebook